rolki powerslide
Powerslide Fimra Powerslide powstała w 1997 roku w USA, aczkolwiek początki miały miejsce w 1994 roku kiedy był największy boom na rolki. Pomimo stosunkowo krótkiej działalności oferta rolek jak i rozwiązania technologicznie stosowane przez Powerslide robią wrażenie i sprawdzają się w rzeczywistosci!
powerslide
Innowacyjne rolki Powerslide słynie z innowacyjnego podejścia do oferowanych rolek. Od kilku lat sukcesywnie rozwijają projekt rolek trzykołowych, które wg inżynierów Powerslide są przyszłością rolkarstwa wyczynowego i nie tylko. Wg zapewnień inżynierów rolki trójkołowe mają znacznie więcej zalet od rolek czterokołowych.

Rolki męskie Powerslide

Rolki Powerslide Phuzion Radon Black 80 2022
569 PLN
Rolki Powerslide Phuzion Radon Black 80 2022Rolki Powerslide Phuzion Radon Black 80 2021 to rolki będące synonimem komfortu. Konstrukcyjnie opierają się na mocnej i sztywnej skorupie zewnętrznej, a t ...
Rolki Powerslide Phuzion Argon Cement 110 2022
749 PLN
Rolki Powerslide Phuzion Argon Cement 110 2022Męskie Rolki Powerslide Phuzion Argon spełni oczekiwania najbardziej wymagających rolkarzy. Połączenie niesamowitego wyglądu z niesamowitymi osiągami. Ko ...
Rolki Powerslide Imperial One Black Yellow 80 2022
749 PLN
Rolki Powerslide Imperial One Black Yellow 80 2022Rolki Powerslide Imperial One Black Yellow 80 2021 to znakomite rolki do codziennej jazdy. Oparte na solidnej konstrukcji z twardą skorupą i wygodnym linerem. ...
Rolki Powerslide Trinity Rental 100 2021
779 PLN
Rolki Powerslide Trinity Rental 100 2021Rolki Powerslide Zoom Pro Rental 100 2021 to bardzo mocne rolki. Wyróżniają się linerem wykonanym z wysokiej jakości materiałów, kółkami i łożyskami. ...
Rolki Powerslide Next Core Black 100 2022
899 PLN
Rolki Powerslide Next Core Black 100 2022Rolki Powerslide Next Core Black 100 2021 to rolki, które uczynią miasto Twoim placem zabaw. Posiadają minimalistyczny, a jednocześnie ultranowoczesny desig ...
Rolki Powerslide NEXT Core Black 80 2022
929 PLN
Rolki Powerslide NEXT Core Black 80 2022Rolki Powerslide NEXT Core Black 80 2022 to rolki, które wprowadzają zupełnie nową jakość do sprzętu freeskate oraz urban. Pierwsza w historii rolka opie ...
Rolki Powerslide Aeon 80 2022
1125 PLN
Rolki Powerslide Aeon 80 2022Rolki Powerslide Aeon 80 2022 to rolki, które są absolutnym klasykiem. Idealna hybryda do jazdy agresywnej, freestyle i miejskiej.Prosta koncepcja zapewniają ...

Rolki innych marek

rolki regulowane Rolki regulowane

Rolkiregulowane.pl to strona z której dowiecie sie jak są zbudowane i jak działają rolki regulowane. W jednym miejscu sprawdzicie również oferty czołowych producentów rolek regulowanych.

rolki k2 K2

K2 to jeden z czołowych producentów rolek, który cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników. Rolki K2 słyną z wysokiej jakości wykonania oraz innowacyjnych rozwiązań.

rolki rollerblade Rollerblade

Rollerblade to uznany i ceniony producent rolek. Firma została założona w 1980 roku w Minnesocie przez dwóch hokeistów. Dzisiaj Rollerblade to firma oferująca wyoskiej klasy rolki.

rolki tempish Tempish

Marka Tempish plasuje w środku tabeli producentów rolek oferując dobrej jakości produkty w dobrych cenach. Oferta rolek Tempish skierowana jest do osób na każdym poziomie zaawansowania.

rolki fila Fila

Fila to solidny producent rolek. Rolki fila cechuje wysoka jakość wykonania, dobre materiały i dobre parametry. Oferta rolek Fila skierowana jest zarówno do amatorów jak i profesjonalistów.

Dobór rolek

rodzaje rolek Rodzaje rolek

Przy wyborze rolek w pierwszej kolejności musimy zdecydować gdzie i jak będziemy jeździć. W zdecydowanej większości sytuacji będą to rolki z grupy fitness, któe idealnie sprawdzają się przy jeździe rekreacyjnej.

but But/skorupa

But to ważna sprawa więc warto zwrócić uwagę na to aby był przede wszystkim wygodny, aby miał dobrą wentylację, nie obcierał, dobrze trzymał staw skokowy.Należy też zwrócić uwagę na sposób sznurowania.

płozy Płozy

W rolkach profesjonalnych gdzie waga rolek ma duże znaczenie płozy tworzone są z bardzo lekkich stopów, natomiast w rolkach do jazdy rekreacyjnej najczęsciej stosuje się płozy aluminiowe i z tworzywa.

koła do rolek Koła

Kółka to bardzo ważny element w rolkach. Odpowiednia średnica i twardość kółek będą miały znaczny wpływ na komfort i szybkośc jazdy. Początkujący powinni szukać rolek z kółkami nie większymi niż 84 mm.

łożyska do rolek Łożyska

Łożyska to kolejny element który razem z kołami tworzą układ jezdny. Rozróżniamy kilka klas łożysk jak ABEC-5, ABEC-6, ABEC-7, ABEC-9. W rolkach z wyższej półki stosowane są też inne rodzaj łożysk.